درباره من

سلام

من آزاده مبشر هستم. مترجم و مدرس زبان انگلیسی. سال ۱۳۸۱ رتبه ام تو کنکور سراسری ۳۰ بود، نمره ام تو آزمون آیلتس آکادمیک ۸ شده و فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه سراسری تهران هستم.
من علاقه زیادی به آموزش دارم. دوس دارم به آدمایی که دلشون می خواد زبان انگلیسی رو یاد بگیرن تا موقع سفر به کشورهای خارجی به راحتی با خارجی ها صحبت کنن یا اونایی که می خوان برای ادامه تحصیل از کشور خارج بشن زبان یاد بدم و همه سعی ام رو می کنم تا کلاس هام با کیفیت برگزار بشن. کلاس ها فقط برای افرادی که توی ایران هستن و می خوان زبان یاد بگیرن نیست. می دونم هزینه شرکت تو کلاس های آموزش زبان انگلیسی خارج از ایران خیلی زیاده. شما می تونید حتی اگه خارج از ایران هستید و به زبان نیاز دارید تو کلاس های من شرکت کنید.
از طریق این وب سایت می تونید تو کلاس ها ی آموزش زبان انگلیسی من شرکت کنید. کلاس ها به صورت آنلاین و روی اسکایپ برگزار می شن. هم کلاس های آموزش مکالمه و فیلم و سریال های جدید انگلیسی دارم و هم کلاس های آیلتس. کلاس ها خصوصی و یک نفره هستن و تو هر ساعتی از شبانه روز امکان برگزاریشون وجود داره. مدت هر کلاس ۱ ساعت و نیم هست و در صورتیکه مشکل اینترنی داشته باشید و اسکایپ تون قطع و وصل بشه به تایم کلاس تون اضافه می کنم. این طوری چیزیو از دست ندادید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *